Lockerz'de PTZ Kazanmanın Yolları

Şu an PTZ kazanmanın birkaç yolu var. Yakın bir zamanda daha fazla seçenek ile PTZ kazanılabilecek.

– Siteye üye olduktan sonra çok sayıda kişiyi davet edebilirsiniz. Şu anda davet ettiğiniz kişi için 2 PTZ kazanıyorsunuz. Eğer Z-List üyesliğine sahip olursanız her üyeden 4 PTZ kazanacaksınız.

– Lockerz.com’da hergün yayınlanan anket sorularına cevap verdiğiniz takdirde 2 PTZ hanenize yazılmış olacak. (Z-List üyeler için 4 PTZ)

– Günlük olarak siteye giriş yaparak 2 PTZ kazanacaksınız. Ancak her girişinizde değil, o gün içerisinde ilk girişinizde kazandığınız puan hanenize yazılacak. (Z-List üyeler için 4 PTZ)

Yeni - http://www.lockerz.com/play adresinde yer alan videolarin her birinden 2 PTZ (Z-Listler icin 4 PTZ) kazanacaksiniz.

NOT: Lockerz.com’un yeni altyapiya gecmesiyle beraber üye olduktan sonra cikan oyun kaldirilmistir. Günlük giris puaninizi sol altta bulunan butondan ve günlük anket sorularina da sag altta yer alan DAILIES butonundan ulasabilirsiniz. Anketlerden sadece günlük olarak puan kazanirsiniz, eski anketlerden puan kazanilmiyor.

Posted in BT Dünyası and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güvenlik Sorusu *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>