Cennet Parçası – Bölüm 2

- Etrafı görmemen için gözlerini bağlamaktansa onları çıkarmayı tercih ederdim. Böylece onları bir kavanoza koyup hatıra dolabımda senin için ayırdığım özel yere koyabilirdim. Her bir organın için özel bir yer. Bize yardım edebilecek olman ne acı… Oysa kollarını ve bacaklarını da kırabilirdim.(Derin bir nefes alarak) Ahhh… Tabi bana bir iyilik yapıp bize yardım etmeyi reddedersen tüm fantezilerimi senin üzerinde gerçekleştirebilirim. Ha ne dersin? (Elleriyle adamın kafasını sıkarak) Seni keşfetmeme izin ver lütfen…

– Kimsin sen kafayı mı yedin?

– Şşş.. Sakin ol ve sadece sorularıma cevap ver. Yoksa ellerini bir daha göremezsin. Aslında vermemen benim için daha iyi ama patronum benimle aynı fikirde değil.

Tam o sırada İmothep içeri girdi ve doktora dışarı çıkmasını söyledi. Adamın ellerini ve gözlerini açtı. Yer altı sığınağı gibi bir yerdi. Odada bir masa üzerinde kabarık bir dosya ve laptop vardı. İmothep;

– Az önce dışarıya çıkan kimdi biliyor musun? Doktor.. Senin yerin onun için ayrıdır. Yıllardır cesedine aşık, bizimle çalışmasının tek nedeni senin sonunda onun elinde olma ihtimalin… Ona neden doktor dediklerini anlıyorsun değil mi?

-Ee evet. Peki siz kimsiniz ? Ne isti…

-(Sözünü keserek) Bizler Kabala örgütünün üyeleriyiz. Bu gördüğün yer de Kabala Kampı. (masaya ellerini koyarak adamın gözlerinin içine baktı) Kabala kampına hoş geldiniz Bay M. Size bir iş teklifimiz var ve sizinde iki seçeneğiniz var. İlk olarak bizimle çalışmayı kabul edersiniz ve hemen buradan çıkıp başlayabiliriz ya da bizimle çalışmayı reddedersiniz ve bende Doktor’u içeri çağırırım ve ofisime giderim. Çığlıklarınızı duymamak için kulaklığımı takar ve Mozart mı yoksa Beethoven mı daha iyiydi diye anlamaya çalışırım. Tabi bu sırada Doktor bütün hünerlerini size gösterebilir. Ne dersiniz Bay M?

– Nnn Neymiş bu iş?

– Bize Cennetin Parçasını açıkla.

– O ne ya? Cennet parçası ne ilk defa duyuyorum?

-Yani bizimle iş birliği reddediyorsunuz öyle mi? İstersen önce şu videoyu izleyelim bakalım hala hatırlamıyor musunuz?

<< Video içeriği: Cennetin Parçası milyonlarca yıl önce dünyaya gönderildi. İnsanoğlunun yegane amacı bunu bulmaktı. Nesiller boyunca el değiştirdi ve şimdi yerini bilen kişi Bay M. Cennetin Parçasına sahip olan kişi insanüstü bir güce de sahip olur öldürülemez ve diğer insanları kontrol edebilir. Video sonlandırılıyor.>>

– Bu da neydi şimdi. Ayrıca bana Bay M demeyi kes. Bay M de kim? Bakın her kimden bahsediyorsanız o ben değilim tamam mı? Bırakında gideyim lütfen.

– Çok zekice Bay M hakkınızı vermeliyim. Şimdi doğru anlamış mıyım bir bakalım. Cennet Parçasının yerini bize söylemeyecek misiniz?

– Bakın Cennet Parçası ne ya da nerde hiçbir fikrim yok. Neden bahsettiğinizi anlamıyorum.

-(Bay M’nin sandalyesinin arkasına geçerek) Peki yerini bilseydiniz bize söyler miydiniz Bay M?

– Evet elbette söylerim niye söylemiyim beni öldürmekle, işkenceyle tehdit ediyorsunuz..

– O halde o gün gelene kadar sana verdiğimiz görevleri yapacaksın ve o gün geldiğinde bize Cennet Parçasının yerini söylemeniz sizin için iyi olur Bay M.

Bay M’nin gözleri karardı çünkü İmothep ona sert bir darbe vurmuştu.

 

Devam Edecek…

Posted in Cennet Parçası, Hikayeler, Yazı Dizisi and tagged , , , , , , , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güvenlik Sorusu *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>